Zoom G5n Multi-Effects Processor Zoom

Zoom G5n Multi-Effects Processor

6590 Kč

Vaše možnosti obohacující Zoom G5n Multi-Effects Processor oblíbené značky Zoom - tento produkt máte na dosah ruky levně za 6690 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4515260015641
Do obchodu

Popis

Zoom

Nejprodávanější Zoom G5n Multi-Effects Processor od firmy Zoom - tento produkt máte po jednoduché objednávce po zlevnění za 6690 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. No a to se jednoduše vyplatí.

Kytarový multi - efektový procesor. Výkonný amp modeler a multi - efektová jednotka v jednom. Nabízí přes 100 vestavěných presetů a poskytuje možnost uložení až 200 uživatelských. Simulace 5 druhů zesilovačů, 5 kabinetů a 2 virtuálních dynamických mikrofonů. 68 digitálních efektů typu reverb, chorus, flanger, overdrive a jiné. Vestavěný Looper s možností nahrání až 80 sekundové stopy. USB Audio Interface poskytuje připojení efektu do zařízení Mac / Windows a umožňuje nahrávání s nulovou latencí. Disponuje potenciometry na ovládání jednotlivých efektů, výstupem pro sluchátka a zabudovanou ladičkou. Součástí produktu je i AC adaptér.

Parametry produktu Zoom G5n Multi-Effects Processor

  • Název: Zoom G5n Multi-Effects Processor
  • Cena: 6690 Kč
  • Výrobce: Zoom
  • EAN: 4515260015641
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce