Zoom G3n Multi-Effects Processor Zoom

Zoom G3n Multi-Effects Processor

4890 Kč

Dnes jsme vybrali: Zoom G3n Multi-Effects Processor od oblíbeného výrobce Zoom - tento produkt máte po jednoduché objednávce v úžasné akci za 4890 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 4515260017126
Do obchodu

Popis

Zoom

Jakostní Zoom G3n Multi-Effects Processor od známého výrobce Zoom - tento produkt posíláme v husté akci za 4890 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. No a to se jednoduše vyplatí.

Kytarový multiefekt s 70 efekty a možností editování pomocí PC nebo MACu. G3N nabízí na výběr až ze 70 efektů, mezi nimiž je možné najít například EQ, kompresor, Noise Gate, Chorus, Reverb, Delay, Flanger, Phaser, Overdrive, Distortion a mnoho jiných. K dispozici je také vestavěný looper a automatický bubeník, který je skvělou pomůckou při cvičení. Looper nabízí možnost nahrávání až 80 sekund audio smyček. Najednou je možné používat až 7 efektů, kontrolu nad trojicí z nich máte přímo pod nohama. Trojice přepínačů na předním panelu slouží k aktivaci a deaktivaci efektu a trojice podsvícených displejů napomáhá k přehlednému nastavování parametrů jednotlivých efektů. Každý z trojice spínatelný efektů je vybaven 4 potenciometry pro kontrolu nad jeho parametry. Samozřejmostí je funkce tap tempo a vestavěná chromatická ladička s nastavitelnou frekvencí pro A od 435 do 445 Hz. Multiefekt nabízí na výběr ze 68 vestavěných rytmů, které napomáhají při cvičení nebo nahrávání smyček loopra. Mezi další funkce patří například stereo in a stereo out konektorové vybavení, 5 simulaci zesilovačů, 5 simulaci reproboxů a možnost stahování si nových efektů a zvuků pomocí free aplikace Zoom Guitar Lab. Efekt nabízí i možnost zapojení externího expression pedálu pro ještě širší využití. Zařízení se napájí výlučně pomocí adaptéru, který je součástí balení. Barevné provedení: Black.
Typ: Multieffect
Země původu: Čína
Integrovaná ladička: Ano
Adaptér součástí: Ano
Napájení: Ne

Parametry produktu Zoom G3n Multi-Effects Processor

  • Název: Zoom G3n Multi-Effects Processor
  • Cena: 4890 Kč
  • Výrobce: Zoom
  • EAN: 4515260017126
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce