Zoom G1 Four Zoom

Zoom G1 Four

1790 Kč

Není proč váhat, Zoom G1 Four od oblíbené značky Zoom - tento produkt prodáváme s neuvěřitelnou slevou za 1790 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4515260020188
Do obchodu

Popis

Zoom

Nabídka pro vás: Zoom G1 Four od oblíbené značky Zoom - toto zboží si můžete zakoupit v akci za 1790 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kytarový pedál - multiefekt. Zoom G1 Four obsahuje více než 70 efektů, simulací kytarových zesilovačů, looper a automatického bubeníka. Navíc disponuje přístupem k dodatečné knihovně efektů prostřednictvím aplikace ZOOM Guitar Lab. Nabízí více než 60 tradičních a butikový efektů, včetně ring modulator efektu, pitch-shifting delay efektu a simulace sitary. 13 simulací klasických zesilovačů a reproduktorů, jako je Fender, Marshall, Orange a další, zajišťuje realistický kytarový zvuk. Aplikace Guitar Lab přináší neomezené možnosti stahování zvuků, efektů a nastavení. Umožňuje zálohu vlastních nastavení a kombinaci efektů. Pedál nabízí funkci automatického bubeníka se 68 rytmickými podklady a zabudovaný looper s nahráváním stop v délce 30 sekund.

Parametry produktu Zoom G1 Four

  • Název: Zoom G1 Four
  • Cena: 1790 Kč
  • Výrobce: Zoom
  • EAN: 4515260020188
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce