Zaor Onda angled Cherry Zaor

Zaor Onda angled Cherry

38890 Kč

Oblíbený produkt Zaor Onda angled Cherry originální od labelu Zaor - tento produkt prodáváme po zlevnění za 38890 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 764966366586
Do obchodu

Popis

Zaor

Výjimečné zboží, Zaor Onda angled Cherry od kvalitní značky Zaor - tento produkt nabízíme za perfektní cenu 38890 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Už se těšíte na svoji objednávku?

Profesionální stůl ze série Onda, navržen speciálně pro použití v nahrávacím studiu. Stůl je navržen na základě požadavků studiových inženýrů spojit lehký, ale zároveň pevný pracovní stůl s doplňky na umístění rackových ovladačů a studiových monitorů. Stůl je vyroben z masivního dubového dřeva a skládá z rovné středové části a dvou bočních částí s nohama a 18 stupňovým sklonem vůči střední části. ONDA také poskytuje snížený panel v zadní části středové plochy, což umožňuje umístit obrazovku na úroveň desky pracovního stolu. Boční části nabízejí místo pro umístění až šesti 1U rackových zařízení a místo pro studiové monitory. Celková šířka stolu v nejdelší části je 234,6 cm, v nejkratší: 180 cm. Výška od země po spodek pracovní desky je 63,5 cm, od země po pracovní desku 72 cm a od země po nevyšším bod stolu 81,5 cm. Stůl je vyroben v barevném provedení Cherry s černými nohama a pracovní deskou.

Parametry produktu Zaor Onda angled Cherry

  • Název: Zaor Onda angled Cherry
  • Cena: 38890 Kč
  • Výrobce: Zaor
  • EAN: 764966366586
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce