Yamaha RS320 Ice Blue Yamaha

Yamaha RS320 Ice Blue

9190 Kč

Dnes je tady pro vás Yamaha RS320 Ice Blue od oblíbeného výrobce Yamaha - tento hit pořídíte výhodně za 9690 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Yamaha

Výjimečné zboží, Yamaha RS320 Ice Blue od předního výrobce Yamaha - toto zboží si můžete koupit v sezónní slevě za 9690 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad 3 tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neplaťte jinde víc než musíte.

Elektrická kytara ze série Revstar. Tělo a vsazený krk jsou vyrobeny ze dřeva Nato. Kytara disponuje palisandrovým hmatníkem s 22 medium pražci a malými bodovými značkami. Dále je vybavena chromovým hardvérem, Tune-o-matic kobylkou a chromovými Die-cast ladícími mechanikami. Délka menzury je 628,6 mm, a rádius hmatníku 350 mm. Kytara disponuje dvojicí HH3 Hot output humbucker snímačů. Zvuk se nastavuje pomocí třípólového přepínače snímačů, jednoho Volume potenciometru a jednoho Tone potenciometru. Barevné provedení nástroje je Ice Blue

Parametry produktu Yamaha RS320 Ice Blue

  • Název: Yamaha RS320 Ice Blue
  • Cena: 9690 Kč
  • Výrobce: Yamaha
  • EAN:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce