Xotic RC Booster V2 Xotic

Xotic RC Booster V2

5090 Kč

Unikátní Xotic RC Booster V2 od kvalitní značky Xotic - tento artikl čeká na vás za bombastickou cenu 6090 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 855435005751
Do obchodu

Popis

Xotic

Top produkt, Xotic RC Booster V2 s proslulou značkou Xotic - toto zboží zakoupíte za výhodnou cenu 6090 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Už se těšíte na svoji objednávku?

Prémiový pedálový efekt typu Boost / Overdrive. Pedál je zasazen v pevné a odolné kovové konstrukci a nabízí rozsáhlou škálu čistého boostu a jemného zkreslení díky dvojici Gain sekci s transparentním čistým boostu až + 20dB. Přední panel je vybaven čtveřicí ovládacích prvků. Volume ovládá celkovou hlasitost pedálu, Gain ovládá úroveň zkreslení a k dispozici je i dvoupásmový ekvalizér pro korekci basových a výškových frekvenci. Specialitou je ovladač pro Gain 2, který je samostatně spínatelný pomocí nožního přepínače pro maximální zvukovou variabilitu. Pedál je vybaven celoanalógovým prémiovým obvodem a je ho možné napájet pomocí 9V baterie nebo 9-18V adaptérem s polaritou centr negative, který není součástí balení. Samozřejmostí je kvalitní True bypass spínání. Vyrobeno v USA.

Parametry produktu Xotic RC Booster V2

  • Název: Xotic RC Booster V2
  • Cena: 6090 Kč
  • Výrobce: Xotic
  • EAN: 855435005751
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce