Warwick Red String Single .135“ Tapered Medium Scale Warwick

Warwick Red String Single .135“ Tapered Medium Scale

160 Kč

Neodoláte: Warwick Red String Single .135“ Tapered Medium Scale značky Warwick - tento produkt máte po jednoduché objednávce za úžasnou cenu 160 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4033685004328
Do obchodu

Popis

Warwick

Produkt osvědčený zákazníky, Warwick Red String Single .135“ Tapered Medium Scale od známé značky Warwick - toto zboží si můžete opatřit po zlevnění za 160 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Samostatná struna pro basovou kytaru ze série Red Strings. Je vhodná pro středně dlouhé menzury. (medium Scale). Při vývoji této série byly použity nejmodernější počítačové technologie, což se příznivě projevilo ve výborném sustainu a pevném konzistentním tónu v celém rozsahu hmatníku. Základ tvoří tzv. Tappered Core s ocelovým vinutím a poniklovanou povrchovou úpravou. Struny s tímto typem jádra mají přesnější intonaci a větší flexibilitu. V kombinaci s poniklovaným vinutím je struna odolná vůči vlivu vlhkosti a mnohem déle si zachovává svůj přirozený zvukový projev. Tloušťka .135 ''.

Parametry produktu Warwick Red String Single .135“ Tapered Medium Scale

  • Název: Warwick Red String Single .135“ Tapered Medium Scale
  • Cena: 160 Kč
  • Výrobce: Warwick
  • EAN: 4033685004328
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce