Wampler Euphoria Wampler

Wampler Euphoria

5590 Kč

Výjimečné zboží, Wampler Euphoria od originálního výrobce Wampler - tento produkt koupíte za hustou cenu 5990 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 763815129082
Do obchodu

Popis

Wampler

Diskontní Wampler Euphoria od oblíbené společnosti Wampler - tento hit můžete sehnat v husté akci za 5990 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Prémiový efektový pedál typu Transparent Overdrive. Efekt je zasazen v pevné a odolné celokovové konstrukci s kompaktními rozměry a jeho přední panel je vybaven 4 potenciometry pro detailní ovládání zvuku. K dispozici je potenciometr Volume pro nastavení celkové hlasitosti efektu, Gain pro nastavení úrovně zkreslení, Tone, který slouží jako tónová clona a Bass pro nastavení odezvy basových frekvenci. K dispozici je také přepínač, který má vliv na finální typ zkreslení. Efekt je vybaven kvalitním True Bypass spínáním a je ho možné napájet pomocí 9V adaptéru s polaritou centr negative, který však není součástí balení.

Parametry produktu Wampler Euphoria

  • Název: Wampler Euphoria
  • Cena: 5990 Kč
  • Výrobce: Wampler
  • EAN: 763815129082
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce