Wampler Ethereal Wampler

Wampler Ethereal

5790 Kč

Trendy Wampler Ethereal značky Wampler - tento artikl se na vás těší při likvidaci skladu za nepřekonatelných 5790 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 763815129440
Do obchodu

Popis

Wampler

Perfektní Wampler Ethereal kvalitní značky Wampler - tento artikl nepropásněte při právě probíhající akci za 5790 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Prémiový efektový pedál typu Delay / Reverb. Efekt je zasazen v pevné a odolné celokovové konstrukci s kompaktními rozměry a jeho přední panel je vybaven 5 potenciometry a jedním přepínačem pro ovládání zvuku. K dispozici je potenciometr Feedback pro nastavení počtu opakování ozvěny, Tone pro ekvalizaci zpožděného signálu, Delay pro nastavení délky zpoždění, Delay Mix pro míchání ozvěny s čistým zvukem a Reverb Mix pro přimíchání reverbových signálu ke čistému zvuku. Tlačítko ve střední části efektu přepíná mezi čtveřicí rytmických subdivizi. Efekt je vybaven kvalitním True Bypass spínáním s možností přepnutí do buffrovaného módu pro využívání funkce trails a je ho možné napájet pomocí 9V nebo 18V adaptéru s polaritou centr negative, který však není součástí balení.
Typ: Delay
Země původu: USA
Adaptér součástí: Ne
True bypass: Ano
Napájení: Ne

Parametry produktu Wampler Ethereal

  • Název: Wampler Ethereal
  • Cena: 5790 Kč
  • Výrobce: Wampler
  • EAN: 763815129440
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce