Wampler Ego Wampler

Wampler Ego

5490 Kč

No a tohle chcete: Wampler Ego se známou značkou Wampler - tento produkt koupíte po zlevnění za 5490 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 763815129075
Do obchodu

Popis

Wampler

Diskontní Wampler Ego od Wampler - tento artikl pořizujte při likvidaci skladu za nepřekonatelných 5490 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Prémiový efektový pedál typu Compressor. Efekt je zasazen v pevné a odolné celokovové konstrukci s kompaktními rozměry a jeho přední panel je vybaven 5 potenciometry pro ovládání zvuku. K dispozici je potenciometr Blend pro mixování čistého a efektovaného signálu, Sustain pro nastavení úrovně komprese a Volume pro nastavení celkové hlasitosti efektu. K disopzícii je i ovládání Tone, které má vliv na finální ekvalizaci zvuku a ovlládač Attack, který nastavuje rychlost nástupu komprese. Efekt je vybaven kvalitním True Bypass spínáním a je ho možné napájet pomocí 9V baterie nebo adaptéru s polaritou centr negative, který však není součástí balení.
Provoz na baterie: Ano
Typ: Compressor
Země původu: USA
Adaptér součástí: Ne
True bypass: Ano
Napájení: Ne

Parametry produktu Wampler Ego

  • Název: Wampler Ego
  • Cena: 5490 Kč
  • Výrobce: Wampler
  • EAN: 763815129075
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce