Wampler DB Plus Wampler

Wampler DB Plus

3290 Kč

Váš oblíbený produkt, Wampler DB Plus pocházející od značky Wampler - tento artikl doporučujeme s VIP slevou pro každého za 3290 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 763815129051
Do obchodu

Popis

Wampler

Právě je za dobrou cenu Wampler DB Plus s osvědčenou značkou Wampler - tento produkt máte za pár kliknutí při likvidaci skladu za nepřekonatelných 3290 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Miniaturní prémiový efektový pedál typu Clean Boost. Efekt je zasazen v pevné a odolné celokovové konstrukci s kompaktními rozměry a jeho přední panel je vybaven jedním potenciometrem pro ovládání zvuku. K dispozici je potenciometr pro nastavení celkové úrovně hlasitosti signálu po aktivaci pedálu. Pedál je osazen i přepínačem, který mění true bypass spínání na buffrované spínání, které vyrovnává impedanci při použití dlouhých kabelů a pomáhá tak udržovat přenos výškových frekvenci. Efekt je vybaven kvalitním True Bypass spínáním a je ho možné napájet výlučně pomocí 9V adaptéru s polaritou centr negative, který však není součástí balení.

Parametry produktu Wampler DB Plus

  • Název: Wampler DB Plus
  • Cena: 3290 Kč
  • Výrobce: Wampler
  • EAN: 763815129051
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce