Walrus Audio Luminary V2 Walrus Audio

Walrus Audio Luminary V2

9390 Kč

Prestižní Walrus Audio Luminary V2 od kvalitního výrobce Walrus Audio - tento produkt prodáváme v neopakovatelné akci za 9390 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 810424030718
Do obchodu

Popis

Walrus Audio

Trendy Walrus Audio Luminary V2 od výrobce Walrus Audio - toto zboží zakoupíte při časově omezené akci za 9390 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Pedálový efekt pro kytaru. Luminary představuje polyfonní quad octave generator s bohatými funkcemi pro tvorbu zvuku. Pracuje na platformě Analog Devices Sharc a umožňuje kombinování 4 samostatných oktáv: -2, -1, +1 a +2.
Luminary nabízí 3 předvolby pro ukládání nastavení a režim live - k dispozici jsou tak 4 uživatelské nastavení zvuku. Univerzální pedál nabízí plný tón s modulačními efekty. Experimentální zvuky jsou dosaženy pomocí ovládání efektu filtr nebo efektem tremolo s ovládáním flutter.
Pedál umožňuje připojení expression pedálu pro rozšíření kreativity při tvorbě zvuku.

Parametry produktu Walrus Audio Luminary V2

  • Název: Walrus Audio Luminary V2
  • Cena: 9390 Kč
  • Výrobce: Walrus Audio
  • EAN: 810424030718
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce