Voodoo Lab Tremolo Voodoo Lab

Voodoo Lab Tremolo

3890 Kč

Vynikající Voodoo Lab Tremolo od výrobce Voodoo Lab - toto zboží si můžete opatřit v jedinečné akci za 3890 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 813140001048
Do obchodu

Popis

Voodoo Lab

Poctivý výrobek, Voodoo Lab Tremolo od Voodoo Lab - tento produkt máte po jednoduché objednávce v časové omezené slevě za 3890 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kytarový efekt typu Tremolo. Reprodukuje klasické tremolové efekty legendárních vintage zesilovačů. vytváří nejrůznější klasické tóny. Ovládání efektu: Speed - rychlost tremolo efektu ("chvění"), Intensity - intenzita efektu, Slope - upravuje průběh signálu (trojúhelníkový až čtvercový tvar), Volume. LED dioda indikuje zapnutí efektu a sílu baterie. Tento efektový pedál je napájen pomocí adaptéru (není spučástí balení) nebo 9 V baterie.

Parametry produktu Voodoo Lab Tremolo

  • Název: Voodoo Lab Tremolo
  • Cena: 3890 Kč
  • Výrobce: Voodoo Lab
  • EAN: 813140001048
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce