VGS Pro Andalus Model 10MA Spruce Top Natural Satin Open Pore VGS

VGS Pro Andalus Model 10MA Spruce Top Natural Satin Open Pore

6990 Kč

Udělejte si radost: VGS Pro Andalus Model 10MA Spruce Top Natural Satin Open Pore od známé značky VGS - tento produkt koupíte v perfektní akci za 6990 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 4046662243801
Do obchodu

Popis

VGS

Trhem osvědčený produkt, VGS Pro Andalus Model 10MA Spruce Top Natural Satin Open Pore od známého výrobce VGS - toto zboží si můžete opatřit ve výprodejové akci za 6990 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kvalitní klasická kytara velikosti 4/4 ze série Andalus, vhodná pro dospělé hráčů. Kytara je vhodná pro pokročilé a profesionální kytaristů. Zadní deska a luby nástroje jsou vyrobeny z mahagonu, přední deska je vyhotovena z masivního smrku s vkládanou dřevěnou rozetou a palisandrovým lemováním. Lepený mahagonový krk s španělským typem vkládání s menzurou délky 650 mm je osazen hmatníkem z dřeviny Acacia. O ladění a intonaci se stará sada mechanik v provedení gold, nultý pražec se šířkou 52 mm vyrobený z kosti a kobylka Avalanche Classic z dřeviny Acacia. Kytara je osazena špičkovými strunami Hannabach 600, které jsou vyrobeny v Německu. Nástroj je vyroben v Evropě. Barevné provedení: Natural Satin Open Pore.
Preferovaná ruka: Pravá ruka
Povrchová úprava: Matné
Barva: Natural
Velikost: 4/4
Přední deska: Spruce Solid
Krk: Mahagon
Počet strun: Nylon
Zadní deska a luby: Mahagon
Typ: Classical
Země původu: Rumunsko
Barva podle výrobce: Natural Satin Open Pore
Výřez (cutaway): Ne
Šířka nultého pražce (mm): 52.0
Menzura (mm): 650.0

Parametry produktu VGS Pro Andalus Model 10MA Spruce Top Natural Satin Open Pore

  • Název: VGS Pro Andalus Model 10MA Spruce Top Natural Satin Open Pore
  • Cena: 6990 Kč
  • Výrobce: VGS
  • EAN: 4046662243801
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce