Universal Audio UAD-2 Satellite USB QUAD Custom Universal Audio

Universal Audio UAD-2 Satellite USB QUAD Custom

30590 Kč

Perfektní Universal Audio UAD-2 Satellite USB QUAD Custom s proslulou značkou Universal Audio - tento artikl se na vás těší s unikátní slevou za 30590 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Universal Audio

Trendy Universal Audio UAD-2 Satellite USB QUAD Custom od známé značky Universal Audio - toto zboží si můžete nechat poslat s unikátní slevou za 30590 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Udělejte si radost.

UAD-2 Satelite USB je zařízení, které svým nekompromisním výkonem výrazně pomáhá při vytváření bohatých mixů a používání plug inů značky UAD na počítačích s operačním systémem Windows. UAD-2 se připojuje pomocí USB3 konektoru a dodává počítačem výkonový boost díky extrémní síle DSP procesorů SHARC. UAD-2 USB se dodává spolu s balíkem skvělých plug inů předních značek na trhu jako Něvě, Ampex, Lexicon, Marshall, Studer, Manley, SSL, EMT a mnoho dalších. Samozřejmostí je plná kompatibilita s Pro Tools, Cubase, Live a mnoha dalšími DAW. Verze se čtyřmi procesory SHARC, balíčkem Analog Classics Plus bundle a extra balíkem Custom Bundle.

Parametry produktu Universal Audio UAD-2 Satellite USB QUAD Custom

  • Název: Universal Audio UAD-2 Satellite USB QUAD Custom
  • Cena: 30590 Kč
  • Výrobce: Universal Audio
  • EAN:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce