Turbosound iP300 Turbosound

Turbosound iP300

10090 Kč

Trhem osvědčený produkt, Turbosound iP300 od známého výrobce Turbosound - tento artikl nepropásněte za výhodnou cenu 10090 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4033653107112
Do obchodu

Popis

Turbosound

Výjimečné zboží, Turbosound iP300 od známého výrobce Turbosound - tento hit naleznete při právě probíhající akci za 10090 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Vy tak neplatíte nic navíc!

Sloupový aktivní reproduktor vhodný pro časté přenášení, stabilní umístění a přehrávání hudby ve vysokém rozlišení.
Reproduktor je vybaven 3-kanálovým digitálním mixpultem, zesilovačem třídy D s výkonem 600 W, 2 x 6,5" basovými reproduktory a 4 x 2" neodymovými reproduktory. IP300 je ideální pro menší a středně velké pódia, kostely, prezentace, kluby a podobně.
Díky nízké hmotnosti 11,9 kg je reproduktor ideální na přenášení, nabízí špičkovou technologii KLARK TEKNIK Spatial Sound Technology, efekt reverb, vysoce kvalitní zesilovač třídy D a technologii Bluetooth pro přehrávání hudby a dálkové ovládání prostřednictvím iPhone/iPad.
Zesilovač s výkonem 600 W nabízí nízkou hmotnost, kompaktní design a menší spotřebu energie oproti běžným reproduktorem. Napájecí zdroj s přepínatelným režimem spolu s DSP procesorem poskytuje dynamické vyrovnávání a sofistikovaný limiter pro zajištění optimálního výkonu a dlouhé životnosti.
Klark Teknik je uznávaná společnost zabývající se výrobou audio zařízení již 40 let a oceněna TEC Lifetime Achievement Award. Ip300 je vybaven 24-bit DSP procesorem (Digital Signal Processor) zmíněné společnosti Klark Teknik, který zajišťuje vynikající integritu signálu. Dodává selektivní vylepšení EQ, analyzuje vstupní signál a inteligentně aplikuje specifické filtry pro zlepšení kvality zvuku. Optimalizuje nastavení pro crossover, kompresor a limiter.
Digitální mixpult nabízí dva vstupní konektory 6,3 mm jack/XLR, které umožňují připojení dynamických mikrofonů a hudebních nástrojů (balanced/unbalanced). Mixpult přináší intuitivní uživatelské rozhraní s otočným ovládacím prvkem a tlačítky Process, Setup, Exit a Enter. Pro ovládání DSP, nastavení mixpultu a 3-pásmového ekvalizéru je k dispozici podsvícený LCD displej. Všechna nastavení je možné ovládat přímo ovládacím panelem reproduktoru nebo pomocí aplikace pro iPhone/iPad. Nastavení nabízí uzamčení pro zabránění neautorizovanému přístupu.
Reproduktor navíc přináší možnost přehrávání hudby prostřednictvím stereo Bluetooth připojení a jakéhokoli zařízení se systémem iOS.

Parametry produktu Turbosound iP300

  • Název: Turbosound iP300
  • Cena: 10090 Kč
  • Výrobce: Turbosound
  • EAN: 4033653107112
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce