Tonebone Tonebone Headload Prodigy Tonebone

Tonebone Tonebone Headload Prodigy

14990 Kč

Váš oblíbený produkt, Tonebone Tonebone Headload Prodigy od kvalitní značky Tonebone - tento produkt objednáte za skvělou cenu 14990 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 676101043811
Do obchodu

Popis

Tonebone

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Tonebone Tonebone Headload Prodigy od originálního výrobce Tonebone - tento artikl čeká na vás v akci za 14990 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Profesionální kompaktní výkonová brzda a Load box pro kytarové zesilovače. Prodigy se umisťuje mezi zesilovač a reproduktor a umožňuje snížení výkonu ze 100% na 50% a 25%. Díky tomu je možné například nahrávat plně vytíženy lampové zesilovače iu hlasitostech, které nejsou sluchu škodlivé. Kromě toho je zařízení vybaveno loadboxom, který umožňuje přímé připojení zesilovače do mixu, PA nebo audio rozhraní. Load box je vybaven ovládáním pro dvoupásmovou ekvalizaci, potenciometrem pro úroveň Line Out signálu a potenciometrem pro nastavení hlasitosti sluchátkového výstupu. Zadní strana je opatřena symterickým výstupem typu XLR, Line Out pro Pro a Post EQ samostatně, výstupem pro kytarový reprobox při plné, 50% nebo 25% hlasitosti a vstupem pro připojení zesilovače. Tento model je uzpůsoben pro použití s impedancí 8 Ohm.

Parametry produktu Tonebone Tonebone Headload Prodigy

  • Název: Tonebone Tonebone Headload Prodigy
  • Cena: 14990 Kč
  • Výrobce: Tonebone
  • EAN: 676101043811
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce