Tone King Imperial MK II Combo Cream Tone King

Tone King Imperial MK II Combo Cream

72390 Kč

Dnes jsme vybrali: Tone King Imperial MK II Combo Cream se známou značkou Tone King - tento produkt dodáváme v akci za 72390 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 763815129716
Do obchodu

Popis

Tone King

V akci je právě teď Tone King Imperial MK II Combo Cream pocházející od značky Tone King - tento produkt máte za pár kliknutí v úžasné akci za 72390 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Dvoukanálové celolampové 20W kombo, který představuje vylepšenou verzi modelu vydaného před 20 lety, přičemž nabízí stejný zvuk v style zesilovačů Blackface od Fender a výrazné ''tweedové'' tóny, ale kombinuje je s pokročilými funkcemi a vylepšenými komponenty. Hráč má k dispozici dva kanály (Lead a Rhythm), které byly laděné pro lépe znějící overdrive, plynulejší výšky a komplexnější harmonie. Ručně propojována konstrukce obvodové desky navíc zvýrazňuje rozsah ve středním pásmu a zároveň vyzdvihuje výšky. Zabudované ''vintage'' efekty typu spring reverb a tremolo s obvody poháněnými lampami a old-schoolovými ovladači nabízejí tučné a pulsující tóny. Kombo je vybaveno na zakázku vyrobeným a nazvučeným 12-palcovým reproduktorem ''Tone King 33'' od společnosti Eminence, který využívá keramický magnet, a skvělou kolekcí lamp: 4 x 12AX7, 2 x 6V6, 1 x 12AT7 a 1 x 5AR4. Kromě toho nabízí i reaktivní atenuátor napájení se šesti úrovněmi nastavení pro větší flexibilitu, který umožňuje dosáhnout zvukové maximum v úrovni hlasitosti přijatelné pro kapelu či domácí hraní. Kombo proto bude znít a reagovat stejně při jakémkoliv nastavení hlasitosti. Míra tlumení může být upravena pomocí ovladače úrovně tlumení a ovladače kompenzace vysokých frekvencí, a bypassu kanálu Rhythm. Kombo je dodáváno s dvoutlačítkovým nožním spínačem pro ovládání reverbu a výběr kanálů. Impedance reproduktoru: 8 Ohmů. Rozměry: 266,7 x 571,5 x 520,7 mm. Hmotnost: 17,7 kg. Krémové barevné provedení.

Parametry produktu Tone King Imperial MK II Combo Cream

  • Název: Tone King Imperial MK II Combo Cream
  • Cena: 72390 Kč
  • Výrobce: Tone King
  • EAN: 763815129716
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce