Teenage Engineering OP-Z Portable Wireless 16-track Synthesizer Teenage Engineering

Teenage Engineering OP-Z Portable Wireless 16-track Synthesizer

14790 Kč

Trendy Teenage Engineering OP-Z Portable Wireless 16-track Synthesizer od kvalitní značky Teenage Engineering - tento hit snadno najdete po zlevnění za 15390 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

SKU: 7350073031320
Do obchodu

Popis

Teenage Engineering

Tohle si zamilujete: Teenage Engineering OP-Z Portable Wireless 16-track Synthesizer od populární značky Teenage Engineering - tento hit můžete sehnat za hustou cenu 15390 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad 3 tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Přejeme vám příjemné nakupování.

Multimediální přenosný 16-stopový syntetnizátor se zabudovaným samplerem a sekvencerem vhodný pro ovládání hudby, obrazového vizuálu, 3D grafiky, nebo osvětlení. Zařízení je možné používat samostatně a je vybaveno intuitivním LED Lit rozhraním. Je kompatibilní se zařízeními iOS a díky stažitelné aplikací můžete používat svůj tablet, nebo telefon jako grafické rozhraní. Nabízí USB-C host / device, bezdrátové propojení přes ble, 4-pin 3,5 mm stereo sluchátkový výstup, linkový výstup, akcelerometr, zabudovaný mikrofon, nebo vyměnitelné baterie. Základní schopností zařízení je možnost spustit každou stopu zcela nezávisle od sebe. Ty mohou běžet různými rychlostmi, mohou mít různou délku, nebo body ve smyčce. K ovládání slouží 14 různých typů krokových komponent, z nichž každý lze nastavit pomocí 10-ti hodnot. Díky tomu zařízení disponuje až 140 způsoby, jak měnit jakýkoli krok v libovolném pořadí. OP-Z je vybaven 160 zabudovanými zvuky, efekty looper, delay, reverb, filtr, nebo tremolo, arpeggiatorem, analogovým zařízením Blackfin 70x DSP a audio procesorem Cirrus Logic s 24-bit / 48kHz DAC. Součástí balení je kabel USB-C na USB-A. Rozměry: 212,5 x 57,5 ​​x 10 mm

Parametry produktu Teenage Engineering OP-Z Portable Wireless 16-track Synthesizer

  • Název: Teenage Engineering OP-Z Portable Wireless 16-track Synthesizer
  • Cena: 15390 Kč
  • Výrobce: Teenage Engineering
  • EAN: 7350073031320
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce