Tech 21 Fly Rig PL1 Paul Landers Signature Tech 21

Tech 21 Fly Rig PL1 Paul Landers Signature

9290 Kč

Hit z katalogu: Tech 21 Fly Rig PL1 Paul Landers Signature od producenta Tech 21 - tento artikl je tady pro vás výhodně za 9290 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 837088002363
Do obchodu

Popis

Tech 21

Výjimečné zboží, Tech 21 Fly Rig PL1 Paul Landers Signature od originálního výrobce Tech 21 - tento hit můžete sehnat extra výhodně za 9290 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kompaktní a lehký multiefekt určený pro elektrické kytary vyrobený speciálně pro kytaristu skupiny Rammstein Paula Landera. Nabízí dva analogové SansAmp kanály pro přepínání mezi čistým a zkresleným zvukem (Feuer a Waser). Kanál Feure disponuje 3-pásmovým aktivním ekvalizérem s nastavitelnými hodnotami Mid, Drive a Level. Sekce Wasser nabízí duální dvoupásmový ekvalizér, kompresor a nastavení hodnoty Level. Kromě toho je vybaven spínačem Bite pro zvýšení hlasitosti a jasnosti čistého zvuku, sekcí DLA s Tap Tempem, chromatickou ladičkou, delayem a možností nastavení hodnot pro Ambiance, Level, Repeats a Time, sekcí Boost fungující ve dvou režimech (positive boost + 6dB/negative boost -10dB) a odolnou kovovou konstrukcí. Multiefekt má zabudovaný ¼'' 1megOhm In konektor, XLR Out (Ground lift) konektor, ¼'' Out konektor s nízkou impedancí a tlačítko pro sluchátka, která přepíná ¼'' výstup do módu pro sluchátka. Napájí se pomocí 9V DC adaptéru s možností automatického přepínání. Rozměry: 32 x 6,5 x 3,2 cm, Hmotnost: 525 g
USB: Ne
Typ: Multieffect
MIDI rozhraní: Ne
Země původu: USA
Ovládání: Level
Integrovaná ladička: Ano
Počet efektů: 6
Výstupy: Mono
Vstupy: Mono
Adaptér součástí: Ano
Napájení: Ne
Interpret / Téma: Paul Landers

Parametry produktu Tech 21 Fly Rig PL1 Paul Landers Signature

  • Název: Tech 21 Fly Rig PL1 Paul Landers Signature
  • Cena: 9290 Kč
  • Výrobce: Tech 21
  • EAN: 837088002363
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce