TC Helicon GO Guitar TC Helicon

TC Helicon GO Guitar

600 Kč

Vynikající TC Helicon GO Guitar co bereme od značky TC Helicon - tento artikl je tady pro vás levně za 600 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4033653230018
Do obchodu

Popis

TC Helicon

Jasný hit, TC Helicon GO Guitar oblíbené značky TC Helicon - tento artikl čeká na vás v bombastické akci za 600 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Přenosné audio rozhraní pro elektrickou kytaru a baskytaru. GO GUITAR umožňuje snadné a rychlé nahrávání elektrické kytary a baskytary prostřednictvím mobilního zařízení se systémem iOS, Android, Mac nebo PC. Kromě nahrávání nabízí možnost cvičení bez nutnosti kytarového zesilovače, díky sluchátkového výstupu. Kompaktní a přenosný design je vhodný pro časté přenášení a zajišťuje možnost hry a nahrávání kytary kdekoli. Pro použití efektů, ovládání zvuku a nahrávání je k dispozici množství aplikací společnosti TC Helicon. Aplikace jsou dostupné pro bezplatné stažení. Navíc je zařízení kompatibilní s aplikacemi a software ostatních výrobců. GO GUITAR obsahuje sluchátkový výstup pro kvalitní odposlech při nahrávání a cvičení s nulovou latencí. Zařízení kromě kytary a baskytary umožňuje připojení ostatních hudebních nástrojů a zařízení - například klávesové nástroje, mixpult, konzola a podobně. Nabízí záznam s vysokou kvalitou zvuku prostřednictvím mobilního zařízení, PC a Mac. GO GUITAR je kompatibilní s DAW software a množstvím aplikací. Přináší široký dynamický rozsah a vynikající signál bez zkreslení pro maximální kvalitu záznamu. GO GUITAR disponuje zabudovaným klipem pro uchycení na kytarovém popruhu nebo opasku. To zajišťuje pohodlnou hru a minimální požadavky na prostor.

Parametry produktu TC Helicon GO Guitar

  • Název: TC Helicon GO Guitar
  • Cena: 600 Kč
  • Výrobce: TC Helicon
  • EAN: 4033653230018
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce