TC Electronic Pipeline Tremolo TC Electronic

TC Electronic Pipeline Tremolo

2290 Kč

Hit z katalogu: TC Electronic Pipeline Tremolo co odebíráme od výrobce TC Electronic - tento artikl je tady pro vás za bombastickou cenu 2690 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 5706622023636
Do obchodu

Popis

TC Electronic

Ve slevě je TC Electronic Pipeline Tremolo od výrobce TC Electronic - tento produkt posíláme výhodně za 2690 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kompaktní pedálový efekt typu Tremolo. Efekt je zasazen v pevné a odolné kovové kostrukce a jeho přední panel je vybaven čtveřicí potenciometrů a jedním přepínačem. Potenciometr Volume slouží k nastavení celkové hlasitosti, Speed ​​udává rychlost oscilace, Depth její hloubku a potenciometr se subdivizích nastavuje rytmické subdivize v 7 módech mezi nimiž je já mód Custom. Samozřejmostí je i USB port pro detailní editaci efektu pomocí aplikace a využívání funkce Toneprint. Kromě funkce Toneprint lze přepínat i mezi módy Square a Vintage, které mají vliv na oscilaci efektu. Samozřejmostí je kvalitní true bypass spínání a možnost napájení pomocí 9V baterie nebo adaptéru s polaritou centr negative, který není součástí balení.

Parametry produktu TC Electronic Pipeline Tremolo

  • Název: TC Electronic Pipeline Tremolo
  • Cena: 2690 Kč
  • Výrobce: TC Electronic
  • EAN: 5706622023636
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce