Tama Starclassic Maple Jazz Black Clouds Silver Linings Chrome HW Tama

Tama Starclassic Maple Jazz Black Clouds Silver Linings Chrome HW

61090 Kč

Perfektní Tama Starclassic Maple Jazz Black Clouds Silver Linings Chrome HW od oblíbené společnosti Tama - tento produkt obchodujeme s neuvěřitelnou slevou za 61090 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4515276843474
Do obchodu

Popis

Tama

Není proč váhat, Tama Starclassic Maple Jazz Black Clouds Silver Linings Chrome HW co odebíráme od výrobce Tama - tento hit můžete získat s výjimečnou slevou za 61090 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad 3 tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už se těšíte na svoji objednávku?

Profesionální 3 dílná bicí souprava bez hardware, činelů a malého bubnu, z produktové řady Starclassic Maple. Sada se skládá z vrtaného velkého bubnu s přírubou rozměrech 20" X 14", tom tomu s rozměry 12" X 8" a floor tomu s rozměry 14" X 14". Bubny jsou vyrobeny ze severoamerického javoru. Konstrukce velkého bubnu skládá z 8 vrstev o tloušťce 7 mm. Tom tom a floor tom jsou 6 vrstvé a jejich tloušťka je 5 mm. Úložné hrany jsou frézované pod úhlem 45 stupňů. Tom tom se upevňuje pomocí systému Star-Cast Mounting System který umožňuje maximální rezonanci korpusu a je vybaven rychloupínacím systémem Quick-Lock tom Bracket. Nohy floor tomu jsou vybaveny masivními gumovými zakončeními. Tom tom a floor tom jsou vybaveny litými Die-Cast obručemi a podložkami typu Hold Tight Washers, díky kterým bubny dobře drží ladění. Stabilizační nohy velkého bubnu jsou vybaveny gumovými zakončeními, po kterých odšroubování jsou k dispozici ocelové bodce, které zabezpečují vyšší stabilitu bubnu. Háky k uchycení obruče jsou z vnitřní strany vybaveny gumou, která zabraňuje jejímu poškození. Bubny jsou osazeny blánami Evans. Hardware je vyhotoven v chromovém provedení. Povrchová úprava: Black Clouds & Silver Lining.

Parametry produktu Tama Starclassic Maple Jazz Black Clouds Silver Linings Chrome HW

  • Název: Tama Starclassic Maple Jazz Black Clouds Silver Linings Chrome HW
  • Cena: 61090 Kč
  • Výrobce: Tama
  • EAN: 4515276843474
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce