Tama ML42HLZBN Superstar Hyper‐Drive Maple Classic Cherry Wine Tama

Tama ML42HLZBN Superstar Hyper‐Drive Maple Classic Cherry Wine

40290 Kč

Diskontní Tama ML42HLZBN Superstar Hyper‐Drive Maple Classic Cherry Wine kvalitní značky Tama - tento hit naleznete v akci za 40290 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Tama

Jakostní Tama ML42HLZBN Superstar Hyper‐Drive Maple Classic Cherry Wine co nám vyrábí Tama - toto zboží zakoupíte v akci za 40290 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

4-dílná souprava bicích ze série Superstar Hyperdrive Maple, kombinující high-end funkce s cenovou dostupností a trvanlivostí. Je ideální pro profesionály i začátečníky. Sada se dodává v konfiguraci 22" x 18" basový buben, 10" x 6,5", 12" x 7" tom tom a 16" x 14" floor tom. Součástí soupravy jsou i dva MC69 Tom Holder multiclampy. Bicí jsou vyrobeny z javorového 8-vrstvého dřeva o tloušťce 7 mm (basový buben) a 6-vrstvého o tloušťce 5 mm (tom tom a floor tom). Výsledkem je úderný zvuk, hřejivý sustain, znásobený výborným korpusem z výběrového javorového dřeva. Sada je vybavena ocelovými obručemi pro kvalitnější ladění, Star-cast montážním systémem pro maximální rezonanci a stabilitu, kroužky hi tension a zarážkami s gumovým povrchem. Hardware v barvě Black Nickel obsahuje pedál pro basový buben HP200P Iron Cobra, HH205 Iron Cobra Hi-Hat stojan, HS60W Snare stojan a 2x HC63BW stojan na činel. Barevné provedení: Classic Cherry Wine

Parametry produktu Tama ML42HLZBN Superstar Hyper‐Drive Maple Classic Cherry Wine

  • Název: Tama ML42HLZBN Superstar Hyper‐Drive Maple Classic Cherry Wine
  • Cena: 40290 Kč
  • Výrobce: Tama
  • EAN:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce