Tama HH915D Tama

Tama HH915D

6580 Kč

Unikátní Tama HH915D co bereme od značky Tama - tento hit můžete pořídit s výjimečnou slevou za 6580 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4515276925569
Do obchodu

Popis

Tama

No tak tohle je gól: Tama HH915D pocházející od značky Tama - tento produkt doručujeme ve výhodné akci za 6580 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Hi-hat stojan ze série Cobra 900, který používá stejně dlouhou podnožku jako Tama Speed Cobra pedál pro basový buben, a jeho hlavní konstrukce nese stejné prvky jako hi-hat stojan Iron Cobra, uznávaný jako jeden z nejvýkonnějších hi-hat stojanů na světě. Delší podnožka nabízí flexibilitu při práci nohou a zaručuje lepší kontrolu a citlivost. Vylepšená "Quick-Set" spojka umožňuje rychlé nasazení či výměnu hi-hat činelů a také umožňuje jejich volnější pohyb, čímž se maximalizuje jejich přirozená rezonance. Konstrukce závěsného ložiska na podnožce sestává ne z jednoho, ale ze dvou kusů. Toto provedení umožňuje rovnoměrnější podporu ložiska, což minimalizuje stres a maximalizuje plynulost, a zároveň dodává na pocitové síle pedálu. Stejně jako u pedálech ze série Iron Cobra, úhel podnožky na tomto stojanu lze nastavit pro dokonalé přizpůsobení úhlu mezi podnožkou a stranou podnožky dvojitého pedálu. Díky speciální podložce pružiny může uživatel po naklonění spodního hi-hat činelu dosáhnout ostřejší a jasnější hi-hat zvuk při hře nohou. Napínací tyč je vybavena speciálně tvarovanými plastovými a kovovými maticemi, které do sebe perfektně zapadají a díky podporují stabilitu tyče. Šetrný chránič navíc šetří tyč před opotřebením během cestování tím, že ji "zabalí" do speciálně navržené horní části trubky. Stojan dále nabízí dvounohý design, který se nejen jednoduššeji nastavuje v omezených prostorech, ale je ve skutečnosti mnohem bezpečnější než standardní třínohé provedení. Tajemství spočívá v malém stabilizátoru pod podnožkou, který efektivně přesouvá rovnováhu a sílu stojanu směrem k bubeníkovi. Jelikož pod podnožkou se nenachází žádný ocelový plech, stojan lze jednoduše postavit, rychle složit a snadno přenést. Stojan je dále vybaven naklápěcím systémem s jednou T-šrouby, 6 možnostmi nastavení napětí, otočnou nohou nebo OILES závěsné ložisko, které nabízí menší tření než standardní kuličková ložiska a eliminuje nežádoucí pohyb ze strany na stranu. Kloubové uchopení Glide-Tite umožňuje bezpečnější připevnění díky využití kontaktního místa kompletně vyrobeného z kovu. To poskytuje velmi pevné ukotvení a úplnou izolaci pro tom-tom nebo činel. Protože je stojan absolutně nehybný, přirozená rezonance činelu je maximalizována. Stojan je dodáván s dlouhou i krátkou tyčí pro činel, což umožňuje bubeníkovi vybrat si na základě jeho jedinečných potřeb nastavení.

Parametry produktu Tama HH915D

  • Název: Tama HH915D
  • Cena: 6580 Kč
  • Výrobce: Tama
  • EAN: 4515276925569
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce