Superlux D10B Superlux

Superlux D10B

920 Kč

Příjemné pocity navazující Superlux D10B od producenta Superlux - toto zboží si můžete nechat poslat za téměř velkoobchodní cenu 894 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4710423847477
Do obchodu

Popis

Superlux

V akci je Superlux D10B co nám dodává Superlux - tento produkt dodáváme v akci za 894 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Dynamický nástrojový mikrofon se superkardioidní směrovou charakteristikou, který poskytuje vyváženou a čistou originální reprodukci zvuku a je ideální pro nahrávání klasických kytar, zesilovačů, strunných nástrojů a dechových nástrojů. Vykazuje širokou a plochou frekvenční odezvu, která zachycuje přirozený zvuk, a díky své vysoké maximálně hladině akustického tlaku funguje dobře i s velmi silnými zdroji zvuku. Superkardioidní směrová charakteristika efektivně nepřijímá zvuk ze zdrojů mimo osu, jakými jsou například pódiové monitory a okolní zdroje zvuku, čímž zabraňuje přeslechům a zpětné vazbě. Důkladně naladěn nárazový držák tobolky v mikrofonu také výrazně snižuje mechanické vibrace a pódiový hluk, zatímco anti-praskající cívka odmítá rušení elektrického vedení. Mikrofon je vybaven kovovou konstrukcí s potahem odolným proti poškrábání a je dodáván se svorkou pro stojan, externím nárazovým držákem, svorkou pro buben a kapsou na přenášení. Frekvenční odezva: 50 Hz-18 kHz. Impedance: 200 ohmů. Citlivost: -54 dB/V. Maximální hladina akustického tlaku (SPL): 135 dB. Rozměry: 42,5 x 144,0 mm. Hmotnost: 220 g.

Parametry produktu Superlux D10B

  • Název: Superlux D10B
  • Cena: 894 Kč
  • Výrobce: Superlux
  • EAN: 4710423847477
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce