Studiologic Sledge Black Edition Studiologic

Studiologic Sledge Black Edition

25690 Kč

Udělejte si radost: Studiologic Sledge Black Edition co nám vyrábí Studiologic - tento artikl se na vás těší za téměř velkoobchodní cenu 25690 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 8034141640520
Do obchodu

Popis

Studiologic

V akci je právě teď Studiologic Sledge Black Edition od firmy Studiologic - tento artikl pořizujte levně za 25690 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Profesionální syntezátor s 61 klávesami, trojicí oscilátorů, sekcí filtru, modulací a duálním efektovým procesorem. Syntezátor je vybaven polo vyváženou klaviaturou TP / 9S se 61 klávesami s funkcí aftertouch. Sledge nabízí přepínání tří stupňů dynamiky a maximální polyfonií 24 hlasů. Jeho zvukový generátor je vybaven trojicí oscilátorů s možností nastavení oktávy, ladění a průběhem zvukové vlny Sawtooth, Square, Triangle, Sine a Pulse. Kromě toho je na palubě dvojice LFO s možností přepínání mezi vlnami Sawtooth, square, triangle a sample and hold a ovladačem pro rychlost a hloubku oscilace. Přítomný je i generátor bílého šumu a FM syntezátor. V nabídce filtrů je možné najít Lowpass, Highpass a bandpass filtry s rezonancí až po hodnotu samooscilácie a obálkový filtr. Samozřejmostí je i vestavěný arpeggiator s rozsahem až 10 oktáv a duální efektový procesor pro efekty jako chorus, phaser, flanger, reverb nebo delay. Sledge nabízí 999 uživatelských programů, rychlou možnost výběru zvuku pomocí numerické klávesnice a funkce split a layer. K dispozici je také plná MIDI kompatibilita. Přehlednost při výběru zvuků a jejich eitácii umocňuje podsvícený LCD displej s 2x16 znaky. Rozměry: 97 x 40,5 x 11 cm, hmotnost: 9,3 kg. Barevné provedení: Black.
Provoz na baterie: Ne
Balení obsahuje: Adapter
Počet kláves: 61
Polyfonie: 24
Barva: Černá
Hmotnost: 20,8 kg
Typ kláves: Touch Sensitive with Aftertouch
Typ: Keyboard Synthesizer
MIDI rozhraní: Ano
Velikost kláves: Standardní
Paměťové médium: Ne
Země původu: Čína
Barva podle výrobce: Black
Nabízená konfigurace: Standardní nabídka
Sluchátkový výstup: Ano
Výstupy: Headphone Jack 6,3 mm TRS
Vstupy: Control Pedal
Sekvencer: Ne
Počet presetů: 1000
Adaptér součástí: Ano
Napájení: 240V
Aftertouch: Ano
Pitch bend: Ano
Modulace: Ano
Bluetooth: Ne
USB MIDI: Ano
USB to Device: Ne
: Ano
Typy efektů: Multieffects
Výška (cm): 11.0
Šířka (cm): 91.0
Hloubka (cm): 40.5
Hmotnost netto (kg): 8.3
: Ano
: Modeling
: ADSR
: Ano
: 1
: 3
: Ano

Parametry produktu Studiologic Sledge Black Edition

  • Název: Studiologic Sledge Black Edition
  • Cena: 25690 Kč
  • Výrobce: Studiologic
  • EAN: 8034141640520
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce