Steinberg HALion Sonic 3 EDU Steinberg

Steinberg HALion Sonic 3 EDU

3490 Kč

Limitovaná edice produktu Steinberg HALion Sonic 3 EDU od firmy Steinberg - tento artikl se na vás těší za perfektní cenu 3490 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 4018271465509
Do obchodu

Popis

Steinberg

Kvalitní Steinberg HALion Sonic 3 EDU od kvalitního výrobce Steinberg - tento produkt máte za pár kliknutí za bombastickou cenu 3490 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Profesionální virtuální workstation s masivní knihovnou samplů a množstvím virtuálních nástrojů. HALion Sonic 3 je vybaven intuitivním a jednoduchým rozhraním, které výrazně usnadňuje práci s celou řadou profesionálních virtuálních nástrojů. Novinkou verze 3 je masivní zvukové rozšíření s 25GB samplů a pěti novými nástroji. K dispozici je kromě knihoven s akustickými nástroji i dvojice nových grand piano zvuků prémiové kvality, sekce s dechovými nástroji, smyčcovými nástroji a cinematickými zvuky. Nová wavetable syntéza nabízí 300 zvuků syntezátorů a k dispozici je i 9 nových efektů jako třípásmový rezonátor, Vintage Compressor, Tube Saturator a mnohé další. Samozřejmostí je rozsáhlá knihovna s 3300 zvuky, unikátní morfingové filtry, nástroj FlexPhaser a plná kompatibilita se softwarem Cubase. Verze EE je určena pro edukační účely a uplatnění její speciální ceny vyžaduje průkaz učitele nebo studenta.
Země původu: Čína

Parametry produktu Steinberg HALion Sonic 3 EDU

  • Název: Steinberg HALion Sonic 3 EDU
  • Cena: 3490 Kč
  • Výrobce: Steinberg
  • EAN: 4018271465509
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce