Steinberg Cubase Pro 10.5 Steinberg

Steinberg Cubase Pro 10.5

13650 Kč

Vynikající Steinberg Cubase Pro 10.5 od Steinberg - tento produkt máte po jednoduché objednávce při časově omezené akci za 14790 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4018271476574
Do obchodu

Popis

Steinberg

Radost přinášející Steinberg Cubase Pro 10.5 oblíbené značky Steinberg - tento produkt máte po jednoduché objednávce s neuvěřitelnou slevou za 14790 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

DAW software společnosti Steinberg - Cubase Pro 10.5. Cubase představuje jeden z nejvýkonnějších software balíků pro tvorbu hudby na světě. Díky rozsáhlé škále flexibilních nástrojů umožňuje rychlou a intuitivní hudební produkci jakéhokoliv žánru. Dodávaný je spolu s širokou paletou virtuálních nástrojů, efektů a zvuků. Cubase je vhodný pro profesionální i amatérské využití a splňuje i nejnáročnější požadavky při hudební produkci.
Cubase 10.5 obsahuje všechny užitečné a významné funkce předchozích verzí + množství vylepšení, inspirativních nástrojů a zlepšení pracovních postupů. Nabízí množství kreativních funkcí, zrychlení práce a vyhovuje všem potřebám při nahrávání a komponování hudby.
Všechny verze Cubase nabízejí stejnou kvalitu zvuku a snadné ovládání, díky čemuž software představuje jedno z nejpopulárnějších řešení pro nahrávání a hudební produkci na světě. V závislosti na náročnosti projektů, požadavků na funkce a rozpočtu je k dispozici několik verzí Cubase. Nižší verze je možné vždy upgradovat.

Parametry produktu Steinberg Cubase Pro 10.5

  • Název: Steinberg Cubase Pro 10.5
  • Cena: 14790 Kč
  • Výrobce: Steinberg
  • EAN: 4018271476574
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce