Steinberg Cubase Artist 10.5 Steinberg

Steinberg Cubase Artist 10.5

7490 Kč

Limitovaná edice produktu Steinberg Cubase Artist 10.5 od společnosti Steinberg - tento artikl je v tuhle chvíli za perfektní cenu 7490 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 4018271476666
Do obchodu

Popis

Steinberg

Trhem osvědčený produkt, Steinberg Cubase Artist 10.5 od známého výrobce Steinberg - tento artikl je v tuhle chvíli v husté akci za 7490 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

DAW software společnosti Steinberg - Cubase Artist 10.5. Cubase představuje jeden z nejvýkonnějších software balíků pro tvorbu hudby na světě. Díky rozsáhlé škále flexibilních nástrojů umožňuje rychlou a intuitivní hudební produkci jakéhokoliv žánru. Dodávaný je spolu s širokou paletou virtuálních nástrojů, efektů a zvuků. Cubase je vhodný pro profesionální i amatérské využití a splňuje i nejnáročnější požadavky při hudební produkci.Cubase 10.5 obsahuje všechny užitečné a významné funkce předchozích verzí + množství vylepšení, inspirativních nástrojů a zlepšení pracovních postupů. Nabízí množství kreativních funkcí, zrychlení práce a vyhovuje všem potřebám při nahrávání a komponování hudby.Všechny verze Cubase nabízejí stejnou kvalitu zvuku a snadné ovládání, díky čemuž software představuje jedno z nejpopulárnějších řešení pro nahrávání a hudební produkci na světě. V závislosti na náročnosti projektů, požadavků na funkce a rozpočtu je k dispozici několik verzí Cubase. Nižší verze je možné vždy upgradovat.
Balení obsahuje: USB licenser
Varianta: Standardní nabídka

Parametry produktu Steinberg Cubase Artist 10.5

  • Název: Steinberg Cubase Artist 10.5
  • Cena: 7490 Kč
  • Výrobce: Steinberg
  • EAN: 4018271476666
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce