Spectrasonics Stylus RMX Xpanded Spectrasonics

Spectrasonics Stylus RMX Xpanded

8290 Kč

Právě je za dobrou cenu Spectrasonics Stylus RMX Xpanded od top značky Spectrasonics - tento hit můžete získat za výhodnou cenu 8290 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 835948000108
Do obchodu

Popis

Spectrasonics

V akci je právě teď Spectrasonics Stylus RMX Xpanded od kvalitního výrobce Spectrasonics - tento produkt koupíte za téměř velkoobchodní cenu 8290 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Oceňovaný, na groovech založený virtuální nástrojový plug-in, který je průmyslovým standardem a nabízí kombinovaný výkon funkce Groove Control a technologie Spectrasonics Advanced Groove Engine, díky čemuž poskytuje uživatelům výraznou kontrolu nad výrobou a výkonem groovů. Obsahuje desítky inovativních funkcí, včetně přelomových Time Designer a Chaos Designer funkcí, kompletně propracovaného vícestránkového uživatelského rozhraní či legendární zvukové knihovny - všechny se zaměřením na tvorbu groovů a výkon v reálném čase. Velmi uznávaná knihovna nabízí tisíce špičkových groovů a zvuků, které vytvořil mezinárodní designový tým společnosti Spectrasonics a produkoval Eric Persing. Obsahuje téměř trojnásobek množství zvuků nabízených v původním stylus, přičemž tento originální materiál je zachován. K dispozici jsou i tisíce Kit modulů, 250 Kit patchů, jakož i možnost vytvoření Kitu uživatelem. Plug-in zahrnuje všech pět ''S.A.G.E. Xpanderů'' společnosti Spectrasonics, díky čemuž celkový počet zahrnutých groovů/zvuků dosahuje téměř 10 000. Platforma RMX podporuje obrovské množství knihoven třetích stran se stovkami dostupných titulů a může být rozšířena o soubory REX.

Parametry produktu Spectrasonics Stylus RMX Xpanded

  • Název: Spectrasonics Stylus RMX Xpanded
  • Cena: 8290 Kč
  • Výrobce: Spectrasonics
  • EAN: 835948000108
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce