Shure WB-98H-C Shure

Shure WB-98H-C

5190 Kč

Jedinečná nabídka, Shure WB-98H-C pocházející od značky Shure - tento produkt koupíte v bombastické akci za 5190 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 042406080811
Do obchodu

Popis

Shure

Spokojenost přinášející Shure WB-98H-C od originálního výrobce Shure - tento artikl je v tuhle chvíli za výhodnou cenu 5190 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Udělejte si radost.

Kondenzátorový mikrofon s klipem pro uchycení na dechový nástroj nebo na obruč bubnu. Speciální úprava legendárního BETA 98H určená pro bezdrátový přenos. Husí krk umožňuje flexibilní nasměrování přímo ke zdroji zvuku. Speciální pružné zavěšení izoluje mikrofonní vložku od manipulačního ruchu. Výztuha fixuje husí krk jej proti nechtěnému pohybu při pohybově náročnějších vystoupeních. Beta 98 H / C je vybavena předzesilovačem s beztransformátorovou konstrukcí, která zajišťuje lineární přenos v celém spektru. Kardioidní směrová charakteristika dovoluje vysoké zesílení bez rizika zpětné vazby a zároveň se podílí na izolaci mikrofonu od nežádoucího hluku a ruchů v pozadí. Shure BETA 98 H/C je mimořádně odolný mikrofon vůči akustickému tlaku, proto umožňuje nezkreslené snímání i velmi hlasitých dechových či bicích nástrojů. Tato speciální úprava pro bezdrátový přenos je doplněna o 1,5 m kabel zakončen konektorem TQG (miniaturní cannon), který se připojuje přímo do libovolné opaskové vysílačky s podporovaným typem konektoru TQG.

Parametry produktu Shure WB-98H-C

  • Název: Shure WB-98H-C
  • Cena: 5190 Kč
  • Výrobce: Shure
  • EAN: 042406080811
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce