Seymour Duncan Thrash Factor Dave Mustaine Signature Humbucker Set Seymour Duncan

Seymour Duncan Thrash Factor Dave Mustaine Signature Humbucker Set

6890 Kč

Prestižní Seymour Duncan Thrash Factor Dave Mustaine Signature Humbucker Set co bereme od značky Seymour Duncan - tento artikl nepropásněte v bombastické akci za 6890 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 800315041589
Do obchodu

Popis

Seymour Duncan

V akci je právě teď Seymour Duncan Thrash Factor Dave Mustaine Signature Humbucker Set co odebíráme od výrobce Seymour Duncan - tento artikl je v tuhle chvíli v husté akci za 6890 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Snímač pro elektrickou kytaru z modelové řady Dave Mustaine Signature. Dave Mustaine Signature Thrash Factor humbucker vytváří jedinečný zvuk Daveova nejoblíbenějšího JB snímače, který se používal při nahrávání některých z jeho nejznámějších alb. V roce 1990 vydala kapela Megadeth svůj čtvrtý album ''Rust In Peace'', považován za jeden z nejslavnějších a nejvlivnějších metalových alb všech dob. Během nahrávání alba Dave požil kytaru osazenou Seymourem Duncanem JB bridge snímačem a modelem 59 neck snímačem. Za účelem vytvoření zvuku a pocitu jeho oblíbeného JB snímače firma Seymour Duncan úzce spolupracovala přímo s Davem. Během této spolupráce nakonec došlo ke změně v procesu navíjení tak, aby byl dosažen zvuk, který ve srovnání se standardním JB dodává modelu Thrash Factor ještě pevnější odezvu v basech, mírně zdůrazněné středy a agresivněji výšky. Součástí setu je Davem preferovaný neck snímač SH-n 59 v matné povrchové úpravě. Dave Mustaine Signature Thrash Factor je ručně vyráběn v Santa Barbaře v Kalifornii.

Parametry produktu Seymour Duncan Thrash Factor Dave Mustaine Signature Humbucker Set

  • Název: Seymour Duncan Thrash Factor Dave Mustaine Signature Humbucker Set
  • Cena: 6890 Kč
  • Výrobce: Seymour Duncan
  • EAN: 800315041589
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce