Seymour Duncan Thrash Factor Dave Mustaine Signature Bridge Humbucker Seymour Duncan

Seymour Duncan Thrash Factor Dave Mustaine Signature Bridge Humbucker

3590 Kč

Spokojenost přinášející Seymour Duncan Thrash Factor Dave Mustaine Signature Bridge Humbucker populárního výrobce Seymour Duncan - tento artikl pořizujte téměř zdarma za 3590 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 800315041541
Do obchodu

Popis

Seymour Duncan

Trhem osvědčený produkt, Seymour Duncan Thrash Factor Dave Mustaine Signature Bridge Humbucker od originálního výrobce Seymour Duncan - tento artikl je tady pro vás za mimořádně nízkou cenu 3590 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Snímač pro elektrickou kytaru z modelové řady Dave Mustaine Signature. Dave Mustaine Signature Thrash Factor humbucker vytváří jedinečný zvuk Daveova nejoblíbenějšího JB snímače, který se používal při nahrávání některých z jeho nejznámějších alb. V roce 1990 vydala kapela Megadeth svůj čtvrtý album ''Rust In Peace'', považován za jeden z nejslavnějších a nejvlivnějších metalových alb všech dob. Během nahrávání alba Dave požil kytaru osazenou Seymourem Duncanem JB bridge snímačem a modelem 59 neck snímačem. Za účelem vytvoření zvuku a pocitu jeho oblíbeného JB snímače firma Seymour Duncan úzce spolupracovala přímo s Davem. Během této spolupráce nakonec došlo ke změně v procesu navíjení tak, aby byl dosažen zvuk, který ve srovnání se standardním JB dodává modelu Thrash Factor ještě pevnější odezvu v basech, mírně zdůrazněné středy a agresivněji výšky. Dave Mustaine Signature Thrash Factor je ručně vyráběn v Santa Barbaře v Kalifornii.

Parametry produktu Seymour Duncan Thrash Factor Dave Mustaine Signature Bridge Humbucker

  • Název: Seymour Duncan Thrash Factor Dave Mustaine Signature Bridge Humbucker
  • Cena: 3590 Kč
  • Výrobce: Seymour Duncan
  • EAN: 800315041541
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce