Seymour Duncan STK-S7 Vintage Hot Stack Plus Strat Pickup Parchment Seymour Duncan

Seymour Duncan STK-S7 Vintage Hot Stack Plus Strat Pickup Parchment

2890 Kč

Vaše možnosti obohacující Seymour Duncan STK-S7 Vintage Hot Stack Plus Strat Pickup Parchment od top výrobce Seymour Duncan - tento hit naleznete v úžasné akci za 2890 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 800315038893
Do obchodu

Popis

Seymour Duncan

No a tohle chcete: Seymour Duncan STK-S7 Vintage Hot Stack Plus Strat Pickup Parchment od firmy Seymour Duncan - tento produkt prodáváme v neopakovatelné akci za 2890 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Pasivní magnetický snímač s jednou cívkou určený pro elektrickou kytaru. Vintage Hot Stack Plus Strat je snímač určený především pro kytary typu ST a nabízí klasický jasný tón, který modely typu ST proslavil. Jeho výhodou je však maximální eliminace šumu díky cívce, která je nainstalována na spodní straně snímači a produkuje šum v přímé protifázi ke klasickému šumu jednocívkových snímačů. Výsledkem je dokonale čistý zvuk bez šumu a brumu. Snímač je samozřejmě vyráběn ručně v Kalifornii. Snímač je vhodný do polohy ke kobylce a je určen zejména pro kytaristy, který hledají hutnější zvuk bez zbytečného boostu výstupního signálu. Magnetové osazení: Alnico V. Voskování proti zpětné vazbě: Ano. Odpor: 11,9. Vodiče: 3 vodiče, stíněný. Barevné provedení: Parchment White.

Parametry produktu Seymour Duncan STK-S7 Vintage Hot Stack Plus Strat Pickup Parchment

  • Název: Seymour Duncan STK-S7 Vintage Hot Stack Plus Strat Pickup Parchment
  • Cena: 2890 Kč
  • Výrobce: Seymour Duncan
  • EAN: 800315038893
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce