Seymour Duncan STK-6B Custom Stack Plus Strat Bridge/Strat Pickup Creme Seymour Duncan

Seymour Duncan STK-6B Custom Stack Plus Strat Bridge/Strat Pickup Creme

2890 Kč

Nabídka pro vás: Seymour Duncan STK-6B Custom Stack Plus Strat Bridge/Strat Pickup Creme co nám dodává Seymour Duncan - tento artikl je v tuhle chvíli s úžasnou cenovkou 2890 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 800315037551
Do obchodu

Popis

Seymour Duncan

Nejprodávanější Seymour Duncan STK-6B Custom Stack Plus Strat Bridge/Strat Pickup Creme od známé značky Seymour Duncan - tento artikl je v tuhle chvíli extra levně za 2890 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Pasivní magnetický snímač s jednou cívkou určený pro elektrickou kytaru. Model Custom Stack Plus Strat je snímač určený především pro kytary typu ST a nabízí klasický jasný tón, který modely typu ST proslavil ale s vyšším výstupním signálem pro rockovější zvuk. Jeho výhodou je však maximální eliminace šumu díky cívce, která je nainstalována na spodní straně snímači a produkuje šum v přímé protifázi ke klasickému šumu jednocívkových snímačů. Výsledkem je dokonale čistý zvuk bez šumu a brumu. Snímač je samozřejmě vyráběn ručně v Kalifornii. Snímač je vhodný do polohy ke kobylce. Magnetové osazení: Alnico V. Voskování proti zpětné vazbě: Ano. Odpor: 14,5. Vodiče: 3 vodiče, stíněný. Barevné provedení: Creme.

Parametry produktu Seymour Duncan STK-6B Custom Stack Plus Strat Bridge/Strat Pickup Creme

  • Název: Seymour Duncan STK-6B Custom Stack Plus Strat Bridge/Strat Pickup Creme
  • Cena: 2890 Kč
  • Výrobce: Seymour Duncan
  • EAN: 800315037551
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce