Seymour Duncan STK-4M Classic Stack Plus Strat Middle Pickup RW/RP Parchment Seymour Duncan

Seymour Duncan STK-4M Classic Stack Plus Strat Middle Pickup RW/RP Parchment

2890 Kč

Spokojenost přinášející Seymour Duncan STK-4M Classic Stack Plus Strat Middle Pickup RW/RP Parchment od top výrobce Seymour Duncan - tento hit seženete s výjimečnou slevou za 2890 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 800315038855
Do obchodu

Popis

Seymour Duncan

Vaše možnosti obohacující Seymour Duncan STK-4M Classic Stack Plus Strat Middle Pickup RW/RP Parchment od značky Seymour Duncan - tento produkt máte po jednoduché objednávce při právě probíhající akci za 2890 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Pasivní magnetický snímac s jednou cívkou urcený pro elektrickou kytaru. Model Classic Stack Plus Strat je snímac urcený predevším pro kytary typu ST a nabízí klasický sklovitý jasný tón, který modely typu ST proslavil, jeho výstupní signál je prizpusoben do strední polohy. Jeho výhodou je však maximální eliminace šumu díky cívce, která je nainstalována na spodní strane snímaci a produkuje šum v prímé protifázi ke klasickému šumu jednocívkových snímacu. Výsledkem je dokonale cistý zvuk bez šumu a brumu. Snímac je samozrejme vyráben rucne v Kalifornii. Snímac je vhodný do strední polohy. Magnetové osazení: Alnico V. Voskování proti zpetné vazbe: Ano. Odpor: 8,6. Vodice: 3 vodice, stínený. Barevné provedení: Parchment White.

Parametry produktu Seymour Duncan STK-4M Classic Stack Plus Strat Middle Pickup RW/RP Parchment

  • Název: Seymour Duncan STK-4M Classic Stack Plus Strat Middle Pickup RW/RP Parchment
  • Cena: 2890 Kč
  • Výrobce: Seymour Duncan
  • EAN: 800315038855
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce