Seymour Duncan STK-10B YJM Fury Strat Bridge Pickup-Off White Cap Seymour Duncan

Seymour Duncan STK-10B YJM Fury Strat Bridge Pickup-Off White Cap

2890 Kč

Vaše možnosti obohacující Seymour Duncan STK-10B YJM Fury Strat Bridge Pickup-Off White Cap od oblíbeného výrobce Seymour Duncan - tento artikl je v tuhle chvíli výhodně za 2890 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 800315035939
Do obchodu

Popis

Seymour Duncan

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Seymour Duncan STK-10B YJM Fury Strat Bridge Pickup-Off White Cap co nám vyrábí Seymour Duncan - toto zboží si můžete koupit po zlevnění za 2890 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Pasivní snímač typu single coil, určený pro elektrickou kytaru ze signature série Yngwie Malmsteen J vyrobený v USA. Snímače z této série jsou vybaveny custom alnico 5 magnety a speciálním vinutím, díky čemuž dosahují úžasný tón. Mají vertikální umístěny cívky, detailní mechanickou konstrukci a skvěle reagují na dynamiku hraní. Snímač je konfigurován do polohy ke kobylce a je laděný s agresivnějším zvukem než ostatní snímače ze série. Barevné provedení: Off-White.

Parametry produktu Seymour Duncan STK-10B YJM Fury Strat Bridge Pickup-Off White Cap

  • Název: Seymour Duncan STK-10B YJM Fury Strat Bridge Pickup-Off White Cap
  • Cena: 2890 Kč
  • Výrobce: Seymour Duncan
  • EAN: 800315035939
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce