Seymour Duncan SSL-6 Custom Flat Strat Pickup White Cap Seymour Duncan

Seymour Duncan SSL-6 Custom Flat Strat Pickup White Cap

1890 Kč

Radost přinášející Seymour Duncan SSL-6 Custom Flat Strat Pickup White Cap s trendy značkou Seymour Duncan - toto zboží zakoupíte ve výprodejové akci za 1990 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 800315002597
Do obchodu

Popis

Seymour Duncan

Nejprodávanější Seymour Duncan SSL-6 Custom Flat Strat Pickup White Cap od top výrobce Seymour Duncan - tento produkt obchodujeme v časové omezené slevě za 1990 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Pasivní single coil snímač určený na umístění při kobylce. Disponuje Alnico 5 magnetem a nabízí kvalitní, úderný zvuk. Je určen především pro použití s tenčími strunami nebo rovnějšími hmatníky, kde poskytuje vyváženost zvuku a napomáhá dodat tu správnou údernost. Jeden napájecí kabel. Dizajnovaný pro spárování se snímači ze SSL-6, případně Vintage Flats na pozicích middle au krku. DC odpor: 13,3 kOhm. Barevné provedení: White.

Parametry produktu Seymour Duncan SSL-6 Custom Flat Strat Pickup White Cap

  • Název: Seymour Duncan SSL-6 Custom Flat Strat Pickup White Cap
  • Cena: 1990 Kč
  • Výrobce: Seymour Duncan
  • EAN: 800315002597
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce