Seymour Duncan SSL-3 Hot Strat Pickup White Cap Seymour Duncan

Seymour Duncan SSL-3 Hot Strat Pickup White Cap

1990 Kč

Trendy Seymour Duncan SSL-3 Hot Strat Pickup White Cap od firmy Seymour Duncan - toto zboží si můžete opatřit za bombastickou cenu 1990 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 800315002429
Do obchodu

Popis

Seymour Duncan

Produkt osvědčený zákazníky, Seymour Duncan SSL-3 Hot Strat Pickup White Cap od top značky Seymour Duncan - tento hit pořídíte téměř zdarma za 1990 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Pasivní single coil snímač určený na umístění při kobylce. Disponuje Alnico 5 magnetem a nabízí zvuk podobný humbucker snímači, který vyzdvihuje výbušnost akordů a zvýrazňuje sóla. Zvuk je teplý, bohatý na úderné harmonie a výraznější než na tradičních Strat snímačích. Jeden napájecí kabel. Dizajnovaný pro spárování se snímači SSL-3 u krku a SSL-3 RWRP na pozici middle. DC odpor: 15,8 kOhm. Barevné provedení: White.

Parametry produktu Seymour Duncan SSL-3 Hot Strat Pickup White Cap

  • Název: Seymour Duncan SSL-3 Hot Strat Pickup White Cap
  • Cena: 1990 Kč
  • Výrobce: Seymour Duncan
  • EAN: 800315002429
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce