Seymour Duncan SSH-BW Black Winter Neck Humbucker Seymour Duncan

Seymour Duncan SSH-BW Black Winter Neck Humbucker

3290 Kč

V akci je právě teď Seymour Duncan SSH-BW Black Winter Neck Humbucker od známé značky Seymour Duncan - tento produkt koupíte ve výhodné akci za 3290 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad 3 tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 800315039630
Do obchodu

Popis

Seymour Duncan

Poctivý výrobek, Seymour Duncan SSH-BW Black Winter Neck Humbucker od originálního výrobce Seymour Duncan - tento produkt posíláme extra výhodně za 3290 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Pasivní snímač typu humbucker. Určený na umístění u krku. Díky velmi vysokému output signálu je vhodný pro hráče extrémní hudby a poradí si s jakýmkoli podladěnými. Disponuje keramickým magnetem a nabízí vyvážené středy, výšky i nízké frekvence. Čtyři napájecí kabely. Designovaný pro spárování se snímačem Seymour Duncan Black Winter Bridge při kobylce. DC odpor: 13 kOhm. Barevné provedení: Černá.

Parametry produktu Seymour Duncan SSH-BW Black Winter Neck Humbucker

  • Název: Seymour Duncan SSH-BW Black Winter Neck Humbucker
  • Cena: 3290 Kč
  • Výrobce: Seymour Duncan
  • EAN: 800315039630
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce