Seymour Duncan SLSD-1B Lil' Screamin Demon Strat Bridge Pickup Parchment Seymour Duncan

Seymour Duncan SLSD-1B Lil' Screamin Demon Strat Bridge Pickup Parchment

3590 Kč

Unikátní Seymour Duncan SLSD-1B Lil' Screamin Demon Strat Bridge Pickup Parchment s osvědčenou značkou Seymour Duncan - tento produkt nabízíme téměř zdarma za 3590 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 800315039012
Do obchodu

Popis

Seymour Duncan

No a tohle chcete: Seymour Duncan SLSD-1B Lil' Screamin Demon Strat Bridge Pickup Parchment se známou značkou Seymour Duncan - tento artikl doporučujeme za bombastickou cenu 3590 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Pasivní magnetický snímač s dvojicí cívek a vysokým výstupním signálem, určený pro elektrickou kytaru. Lil' Screamin Demon Strat je snímač určený především pro kytary typu ST. Cívky snímače jsou zapojeny v sérii takže nabízejí hutný zvuk typický pro kytary osazené humbucker plné velikosti. Výhodou snímače je maximální eliminace šumu díky dvojité cívce v malém těle, který se bez problémů vejde do výřezu pro klasické single coil snímače na kytaru typu ST. Snímač je samozřejmě vyráběn ručně v Kalifornii a je vhodný do polohy ke kobylce. Zapojení cívek pomocí 4 vodičů umožňuje přepínání z paralelního módu do sériového módu nebo rozepínání cívek pomocí push-pull potenciometru, díky čemuž snímač nabízí širokou paletu zvuků. Magnetové osazení: Keramický magnet. Voskování proti zpětné vazbě: Ano. Odpor: 13,6. Vodiče: 4 vodiče, stíněný. Barevné provedení: Parchment White.

Parametry produktu Seymour Duncan SLSD-1B Lil' Screamin Demon Strat Bridge Pickup Parchment

  • Název: Seymour Duncan SLSD-1B Lil' Screamin Demon Strat Bridge Pickup Parchment
  • Cena: 3590 Kč
  • Výrobce: Seymour Duncan
  • EAN: 800315039012
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce