Seymour Duncan SL59-1N Little '59 Strat Neck Pickup Parchment Seymour Duncan

Seymour Duncan SL59-1N Little '59 Strat Neck Pickup Parchment

2890 Kč

Nejprodávanější Seymour Duncan SL59-1N Little '59 Strat Neck Pickup Parchment kvalitní značky Seymour Duncan - toto zboží si můžete koupit s výjimečnou slevou za 2890 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 800315038985
Do obchodu

Popis

Seymour Duncan

Udělejte si radost: Seymour Duncan SL59-1N Little '59 Strat Neck Pickup Parchment od Seymour Duncan - toto zboží si můžete nechat doručit za bombastickou cenu 2890 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Pasivní magnetický snímač s dvojicí cívek a středně vysokým výstupním signálem, určený pro elektrickou kytaru. Little '59 Strat je snímač určený především pro kytary typu ST. Cívky snímače jsou zapojeny v sérii takže nabízejí hutný zvuk typický pro kytary typu single-cut. Výhodou snímače je maximální eliminace šumu díky dvojité cívce v malém těle, který se bez problémů vejde do výřezu pro klasické single coil snímače na kytaru typu ST. Snímač je samozřejmě vyráběn ručně v Kalifornii a je vhodný do polohy ke krku nebo do středu. Zapojení cívek pomocí 4 vodičů umožňuje přepínání z paralelního módu do sériového módu nebo rozepínání cívek pomocí push-pull potenciometru, díky čemuž snímač nabízí širokou paletu zvuků. Magnetové osazení: Keramický magnet. Voskování proti zpětné vazbě: Ano. Odpor: 9,8. Vodiče: 4 vodiče, stíněný. Barevné provedení: Parchment White.

Parametry produktu Seymour Duncan SL59-1N Little '59 Strat Neck Pickup Parchment

  • Název: Seymour Duncan SL59-1N Little '59 Strat Neck Pickup Parchment
  • Cena: 2890 Kč
  • Výrobce: Seymour Duncan
  • EAN: 800315038985
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce