Seymour Duncan SJBJ-1B JB Junior Strat

Seymour Duncan SJBJ-1B JB Junior Strat, Bridge Pickup-Black

2790 Kč

Kvalitní Seymour Duncan SJBJ-1B JB Junior Strat, Bridge Pickup-Black s pečetí kvality Seymour Duncan - tento produkt prodáváme extra levně za 2790 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 800315003143
Do obchodu

Popis

Seymour Duncan

Tradiční bestseller, Seymour Duncan SJBJ-1B JB Junior Strat, Bridge Pickup-Black od známého výrobce Seymour Duncan - toto zboží si můžete nechat dodat za perfektní cenu 2790 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Pasivní snímač typu humbucker, velikosti single coil. Určený na umístění při kobylce. Vysoký output signál poskytuje křupavý zvuk akordů a nápadný lead tone s klasickým osekáním vyšších středních frekvenci. Disponuje keramickým magnetem a nabízí jasné harmonické jiskření a přesné, soustředěné nízké frekvence. Čtyři napájecí kabely. Dizajnovaný pro spárování se snímačem Seymour Duncan JB Jr. Strat u krku. DC odpor: 15,2 kOhm. Barevné provedení: Black.

Parametry produktu Seymour Duncan SJBJ-1B JB Junior Strat, Bridge Pickup-Black

  • Název: Seymour Duncan SJBJ-1B JB Junior Strat, Bridge Pickup-Black
  • Cena: 2790 Kč
  • Výrobce: Seymour Duncan
  • EAN: 800315003143
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce