Seymour Duncan SHR-1N Hot Rails Strat Neck/Middle Pickup Black Seymour Duncan

Seymour Duncan SHR-1N Hot Rails Strat Neck/Middle Pickup Black

2690 Kč

Váš oblíbený produkt, Seymour Duncan SHR-1N Hot Rails Strat Neck/Middle Pickup Black od kvalitní značky Seymour Duncan - tento produkt objednáte při časově omezené akci za 2790 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 800315002993
Do obchodu

Popis

Seymour Duncan

V akci je pouze tady Seymour Duncan SHR-1N Hot Rails Strat Neck/Middle Pickup Black se známou značkou Seymour Duncan - toto zboží si můžete zakoupit ve slevové akci za 2790 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. No a to se jednoduše vyplatí.

Pasivní snímač typu single coil. Určen pro kytary typu Stratocaster a umístění u krku. Díky vysokému output signálu nabízí zvuk podobný humbucker snímači. Disponuje keramickým magnetem a nabízí velké množství harmonií středových frekvencí a křupavý zvuk, čímž se stává vhodným pro rock a metal. Čtyři napájecí kabely. Designovaný pro spárování se snímačem Seymour Duncan Hot Rails Bridge při kobylce. DC odpor: 16,6 kOhm. Barevné provedení: Black.

Parametry produktu Seymour Duncan SHR-1N Hot Rails Strat Neck/Middle Pickup Black

  • Název: Seymour Duncan SHR-1N Hot Rails Strat Neck/Middle Pickup Black
  • Cena: 2790 Kč
  • Výrobce: Seymour Duncan
  • EAN: 800315002993
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce