Seymour Duncan SHPR-1B P-Rails Bridge Humbucker Creme Seymour Duncan

Seymour Duncan SHPR-1B P-Rails Bridge Humbucker Creme

3390 Kč

No a tohle chcete: Seymour Duncan SHPR-1B P-Rails Bridge Humbucker Creme od oblíbené značky Seymour Duncan - toto zboží si můžete koupit při likvidaci skladu za nepřekonatelných 3390 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 800315034574
Do obchodu

Popis

Seymour Duncan

Perfektní Seymour Duncan SHPR-1B P-Rails Bridge Humbucker Creme od populárního výrobce Seymour Duncan - tento artikl se na vás těší při právě probíhající akci za 3390 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Unikátní humbucker do pozice ke kobylce, který kombinuje cívku Hot Rails s cívkou Vintage P90 pro neuvěřitelnou a jedinečnou tonální pestrost: nabízí typický humbucker tón, tón P90 a tón typický pro Stratocaster, a to vše v jednom modelu vhodném pro standardní humbucker slot. Pomocí jakéhokoliv trojcestného mini-přepínače (on-off-on) může být tento hybridní humbucker rozdělen tak, aby poskytoval buď super tučný zvuk P90 nebo využíval jen Hot Rails cívku pro vytvoření Strat tónu. Při zapojení obou cívek je z něj humbucker s obrovským a výrazným zvukem. Snímač je ručně vyrobený v USA a využívá dvojici alnico 5 barových magnetů. Dodává se se 4-vodičovým vedením pro všechny možnosti zapojení a je zalit voskem pro tichý provoz. Krémové barevné provedení.

Parametry produktu Seymour Duncan SHPR-1B P-Rails Bridge Humbucker Creme

  • Název: Seymour Duncan SHPR-1B P-Rails Bridge Humbucker Creme
  • Cena: 3390 Kč
  • Výrobce: Seymour Duncan
  • EAN: 800315034574
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce