Seymour Duncan SH-8B Invader Bridge Humbucker White Seymour Duncan

Seymour Duncan SH-8B Invader Bridge Humbucker White

2990 Kč

Váš oblíbený produkt, Seymour Duncan SH-8B Invader Bridge Humbucker White co nám vyrábí Seymour Duncan - tento hit pořídíte za téměř velkoobchodní cenu 2990 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad 3 tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 800315001323
Do obchodu

Popis

Seymour Duncan

Jasný hit, Seymour Duncan SH-8B Invader Bridge Humbucker White od společnosti Seymour Duncan - tento artikl doporučujeme v jedinečné akci za 2990 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Bridge humbucker snímač pro elektrickou kytaru společnosti Seymour Duncan. Snímač nabízí vysoký výkon, bohatý plný zvuk a stylový design. Obsahuje speciální vinuté cívky, 3 velké keramické magnety a velké kovové póly. To rozšiřuje celkové magnetické pole a frekvenční spektrum. Invader představuje nejvýkonnější pasivní snímač společnosti Seymour Duncan. Vhodný je i pro alternativní ladění. V kombinaci s neck snímačem Invader dodává masivní moderní tón a vysoký výkon. Snímač je ručně vyrobený v Santa Barbaře - Kalifornie. Obsahuje 3 keramické magnety, velké kovové póly, spodní desku vyrobenou ze stříbra/niklu, 4 vodiče pro flexibilní možnosti zapojení a vakuové voskové uzavření.

Parametry produktu Seymour Duncan SH-8B Invader Bridge Humbucker White

  • Název: Seymour Duncan SH-8B Invader Bridge Humbucker White
  • Cena: 2990 Kč
  • Výrobce: Seymour Duncan
  • EAN: 800315001323
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce