Seymour Duncan SH-6N Duncan Distortion Neck Humbucker Zebra Seymour Duncan

Seymour Duncan SH-6N Duncan Distortion Neck Humbucker Zebra

2590 Kč

No tak tohle je gól: Seymour Duncan SH-6N Duncan Distortion Neck Humbucker Zebra co odebíráme od výrobce Seymour Duncan - tento hit snadno najdete s VIP slevou pro každého za 2590 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 800315001262
Do obchodu

Popis

Seymour Duncan

Hit poslední doby, Seymour Duncan SH-6N Duncan Distortion Neck Humbucker Zebra s proslulou značkou Seymour Duncan - tento artikl pořizujte ve slevové akci za 2590 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kytarový snímač ze série Distortion, který se vyznačuje vysokým výstupním signálem, díky čemuž je vhodný zejména pro rock a metal. Snímač je osazen keramickým magnetem a vyznačuje se masivním zvukem s bohatou odezvou v oblasti basových a výškových frekvenci, díky čemuž je průrazný, ale neztrácí svou čitelnost a vyzváněcí tón při čistém zvuku. Snímač je vinutý cívkou ukončenou čtveřicí vodičů pro jednoduché zapojení a možnost rozepínání cívek. Samozřejmostí je i proces voskování, který zabraňuje mikrofonickým zpětným vazbám. Snímač je ručně vyrábaný Santa Barbaře, Kalifornii. Model je vhodný do polohy ke krku. Barevné provedení: Zebra.

Parametry produktu Seymour Duncan SH-6N Duncan Distortion Neck Humbucker Zebra

  • Název: Seymour Duncan SH-6N Duncan Distortion Neck Humbucker Zebra
  • Cena: 2590 Kč
  • Výrobce: Seymour Duncan
  • EAN: 800315001262
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce