Seymour Duncan SH-55 Seth Lover Neck Humbucker 4 Cond. Cable Nickel Cover Seymour Duncan

Seymour Duncan SH-55 Seth Lover Neck Humbucker 4 Cond. Cable Nickel Cover

4390 Kč

Udělejte si radost: Seymour Duncan SH-55 Seth Lover Neck Humbucker 4 Cond. Cable Nickel Cover s osvědčenou značkou Seymour Duncan - toto zboží si můžete koupit ve slevové akci za 4390 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 800315000845
Do obchodu

Popis

Seymour Duncan

V akci je pouze tady Seymour Duncan SH-55 Seth Lover Neck Humbucker 4 Cond. Cable Nickel Cover s jakostní značkou Seymour Duncan - tento artikl doporučujeme s unikátní slevou za 4390 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Pasivní snímač typu humbucker ze série Seth Lover. Určený na umístění při krku. Ručně vyrobený podle designu Setha Lovera. Disponuje magnetem typu Alnico 2 a nabízí vzdušný, otevřený humbucker zvuk díky hřejivým nízkým frekvencím a artikulovaným výškám. Jeden napájecí kabel. Pomáhá k zjemnění high end odezvy a má bohatý harmonický obsah. Designovaný pro spárování se snímačem Seymour Duncan SH-55B Seth Lover u kobylky. DC odpor: 7,4 kOhm. Barevné provedení: Nickel Cover.

Parametry produktu Seymour Duncan SH-55 Seth Lover Neck Humbucker 4 Cond. Cable Nickel Cover

  • Název: Seymour Duncan SH-55 Seth Lover Neck Humbucker 4 Cond. Cable Nickel Cover
  • Cena: 4390 Kč
  • Výrobce: Seymour Duncan
  • EAN: 800315000845
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce