Seymour Duncan SDBR-1N Duckbucker Strat Neck Pickup White Seymour Duncan

Seymour Duncan SDBR-1N Duckbucker Strat Neck Pickup White

2890 Kč

Perfektní Seymour Duncan SDBR-1N Duckbucker Strat Neck Pickup White co odebíráme od výrobce Seymour Duncan - tento produkt dodáváme s neuvěřitelnou slevou za 2890 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Výrobce: 
SKU: 800315003266
Do obchodu

Popis

Seymour Duncan

Jedinečná nabídka, Seymour Duncan SDBR-1N Duckbucker Strat Neck Pickup White co nám vyrábí Seymour Duncan - tento produkt nabízíme s výjimečnou slevou za 2890 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Udělejte si radost.

Neckmiddle snímač pro elektrickou kytaru - Stratocaster. Duckbucker představuje kompaktní humbucker snímač s paralelním zapojením. Dodává výrazný single coil tón. Nabízí jedinečný design s rozdělenými póly - 3 pro každou cívku. Snímač je určen pro umístění v neck poloze, díky čemuž je vynikající pro hru rytmických pasáží s čistým zvukem. 4 vodiče umožňují sériové zapojení pro teplejší humbucker tón. Vhodný je pro jakoukoliv kytaru Fender American Standard Stratocaster. Snímač je vhodný pro kombinaci s bridge snímači Duckbuckers Strat, JB Jr. Strat a Little '59 Strat. Snímač je ručně vyrobený v Santa Barbaře - Kalifornie. Obsahuje keramický magnet, 4 vodiče pro variabilní možnosti zapojení a vakuové voskové uzavření.
Barva: Bílá
Země původu: USA

Parametry produktu Seymour Duncan SDBR-1N Duckbucker Strat Neck Pickup White

  • Název: Seymour Duncan SDBR-1N Duckbucker Strat Neck Pickup White
  • Cena: 2890 Kč
  • Výrobce: Seymour Duncan
  • EAN: 800315003266
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce